Ústecký adrenalin team pořádá 11. ročník závodu UHELNÝ MUŽ

Naše občanské sdružení s názvem Ústecký adrenalin team, z. s. se sídlem Londýnská 2266/5, 400 01 Ústí nad Labem, si Vás dovoluje pozvat na chystaný závod „Uhelný muž“.

Cílem a zároveň i posláním našeho sdružení je organizování sportovních, společenských, vzdělávacích a kulturních akcí.

Jednou z našich aktivit je pořádání adrenalinového závodu Uhelný muž. Dne 6. 6. 2020 proběhne již 11. ročník, který se těší velké oblibě ze strany závodníků, ale také diváků. Závod se každoročně koná v krásné přírodě úpatí Krušných hor u rybníka Oprám ve Varvažově.

Pro tento ročník připravujeme kromě závodu ve 12 netradičních adrenalinových disciplínách (jako např. lanový žebřík i dráha, ninja faktor, kajaková štafeta a další sportovní či logické disciplíny, které každý rok obměňujeme) i bohatý doprovodný program. Nezapomínáme ani na děti, které mají šanci si zazávodit ve vlastní kategorii. Vše probíhá pod odborným dohledem realizačního týmu.

Jedná se o závod týmů i jednotlivců. Všechny přihlášené týmy po zdolání 12 disciplín si zvolí svého zástupce, který je následně reprezentuje v konečném závodě v boji o „uhelného muže“.

Závod Uhelný muž se pomalu ale jistě stává tradicí, která neodmyslitelně patří do pravidelného sportovního dění v ústeckém kraji. Zároveň jsme přesvědčeni, že pořádaná akce není pouze o síle, soutěživosti a fyzickém zdraví. Sport je zde mnohdy jen nástrojem a skvělým facilitátorem v navazování nových přátelství a vztahů. Je zde i možnost se aktivně zapojit do přípravy akce nebo samotné realizace závodu svým nápadem, vizí nebo přičiněním. Není výjimkou, že organizátoři v dalším roce závodí a závodníci se podílejí na realizaci závodu. Ze zpětných vazeb od závodníků víme, že zde dochází k teambuildingu, který pomáhá lépe poznat své členy týmu ale i sebe samotného.

Tradičně Uhelný muž přiláká cca 200 závodníků i několik desítek odvážných závodníčků a sleduje je cca 300 diváků. O bezproblémový chod akce, která je důkladně a průběžně připravována po celý rok, se stará cca 35 lidí z realizačního týmu.

Jsme přesvědčeni o pozitivním vlivu Uhelného muže na širokou veřejnost, ale zároveň je naší snahou udržet příjemnou přátelskou a rodinnou atmosféru, která k Uhelnému muži neodmyslitelně patří.

Cílem je si zasportovat a zasoutěžit v různých disciplínách, pobavit se a na konci oslavit svůj úspěch. Podrobnější informace, fotky a videa z předchozích ročníků naleznete na odkazu www.uhelnymuz.cz.

S případnými dotazy nás neváhejte kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a těšíme se na Vaší účast!

S úctou a vřelým pozdravem Ústecký adrenalin team, z.s.

 

adrenalin team 1